Biłgorajskie :: Zobacz temat - Zmiany na forum

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Zmiany na forum Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Forum.lbl.pl
Poll :: Czy podobają Ci się nowe nazwy kategorii?

Tak, są ciekawsze
36%
 36%  [ 13 ]
Nie, są do bani
52%
 52%  [ 19 ]
Nie mam zdania
11%
 11%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 36

Autor Wiadomość
Lanser
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pią 0:19, 30 Lis 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

pmo napisał/a:

poza tym wydaje mi się, że ożywiają forum takie zupełnie błahe tematy, gdzie można trochę popisac i posmiać się - tzw. nabijacze postów (zaraz dostanę reprymendę od Lansera Wink ). np. swego czasu na forum mojego, jakże poważnego wydziału Wink furorę robił temat: twoja stara/tówj stary - który polegał chyba na wymyśleniu najbardziej twórczego hasła o starej/starym (ja po dziś dzień nie wiem dokładnie na czym polegał, bo nie wiem co to za "akcja" z "twoją starą"). Ludzie, którzy zaglądają na forum, by wpisac hasło, które własnie wpadło im do głowy przegladają bowiem także przy okazji inne tematy i piszą i tam.

w tak skrajnej sytuacji pochwale twoj pomysl Razz faktycznie pomysl jest niezly.

a co do pomysl o witaniu juz sie zrobil Razz

pmo
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Pią 0:20, 30 Lis 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

co do szkół to "moje" koło naukowe na uczelni, gdy robi jakieś spotkanie mniej oficjalne jak konferencja to po prostu drukujemy na drukarce informacje o spotkaniu i rozwieszamy na tablicach informacyjnych na uczelni - działa, kto ma przyjść ten przychodzi.

szkoły pewnie też mają takie tablice (onz z tego co kojarzę ma na pietrze). nie wiem jakie są wymogi umieszczania tam ogłoszeń. ale jeśli im podołamy, tj. wymyślimy jakieś niewulgarne hasło reklamowe Wink to myślę, że moznaby tam umieścić taki "plakat". Na pewno nie zaszkodzi spróbować.

tymczasem idę spać, bo o 6 pobudka Smile
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
DLooGI
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pią 0:37, 30 Lis 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

pmo: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Twoja_stara Wink
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Gość

PostWysłany: Pią 19:39, 30 Lis 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jest dział "Witamy". Nie lepiej w tej kwestii powrócić do poprzedniego rozwiązania i utworzyć dział "o nas" z subforami "witamy" i "między nami" (czy jakoś tak?).

Co do promowania forum w szkołach średnich - dobry pomysł. W czasach kiedy Lanser, Yoyo, Michał Góralski czy Primek byli w ONZ a forum się rozkręcało, było tu rojno od uczniów tej szkoły Smile Nawet była ankieta "gdzie się uczysz", ONZ po prostu rozwalił wszystkie inne placówki pod względem ilości aktywnych userów. No i ten rekordowy temat "Co sadzcie o ONZecie" Razz Jako że panowie wyżej wymienieni już ONZ opuścili, może i ja bym namówił kilka osób? Smile Albo porozklejał kilka vlepek, o których już pisałem wcześniej? Wink

Co do błahych tematów - były takie, bardzo lubiane, choćby "A czy B?", ale o ile dobrze pamiętam dość szybko zamykane.

Poza tym studenci z innych miast mogą spróbować reklamować forum i tam. Przecież jeden z najaktywniejszych swojego czasu forumowiczów był z Mińska Mazowieckiego. A skoro mowa o starych użytkownikach, którzy nie mają czasu, to zauważmy że poznikało wielu userów którzy jeszcze nie studiują, nie żenią się i nie budują domów. Tych to naprawdę wybudzić by można.
heniek666
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Sob 15:27, 01 Gru 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

tak i zrobmy jeszcze kampanie reklamowa w telewizji, gazetach i internecie, bo inaczej forum umrze a razem z nim my Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Laughing

Jestem zuchwały, bezczelny, zachłanny i co?
Od kiedy pamiętam chciałem zobaczyć wszystko
Cookie Monster
Profesjonalista
Profesjonalista

PostWysłany: Pią 20:42, 18 Kwi 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Proponowalbym polaczyc fora muzyka, kultura, film... oraz przesunac tam niekture watki z forum imprezy. Powod – dyskusje o kulturze prowadzona jest w czterech roznych forach co jest troszke dziwne bo zaden inny temat nie zostal az tak uprzywilejewany. Wydaje mi sie ze warto byloby ta kwestie jakos uporzadkowac

Gość

PostWysłany: Pią 20:48, 18 Kwi 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Muzyka zostaje oddzielnie. Zresztą po co psuć coś, co jest dobre? Może i dziwne, ale dobrze funkcjonuje i myślę, że nie trzeba ruszać. Tym bardziej że już parę miesięcy temu połączyliśmy fora i wiadomo co z tego wyszło.
milka
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Wto 16:45, 22 Kwi 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

forum jest już parę lat, przez ten czas powstało mnóstwo fajnych tematów, na które kolejny nowy forumowicz chciałby coś napisać. gdy powstaje nowy temat, osoby które w danym czasie są aktywne wypowiadają się i temat umiera, za rok czy pół, pojawia się nowa osoba, która stwierdza że nie o czym aktualnie pisać i przegląda co było kiedyś, trafia na super tematy (bo takich jest mnóstwo) i pisze swoje zdanie, a tu wszyscy jak sępy rzucają sie na niego i nie zostawiają suchej nitki, osoba taka zraża się i do widzenia. a nawet jeśli nie przegląda starych tematów to zakłada jakiś, a tu się okazuje że np. 2 lata tamu taki był i scenariusz się powtarza: nagonka, obrażanie i do widzenia.
nie są to przykłady z nieba, tylko autentyczne sytuacje moich znajomych.

nie pisze tu o wszystkich i nie CHCĘ SIĘ KŁÓCIĆ (osoby zainteresowane wiedzą do kogo to), ale dużo piszecie o tym że nic się tu nie dzieje, nie ma nowych tematów i nowych ludzi, ale sami skutecznie ich odstraszacie.

a jak ktoś ma całkiem inne zdanie niż większość to dopiero macie zabawę, niszczycie go na każdym kroku, "taki dorosły i taki głupi", "nic dziwnego że głupi bo gówniarz", "wieśniak to głupi", "głupie posty", "głupie avatary', "głupi bo się jakiś inny film podoba lub słucha innej muzyki" i wiele, wiele innych. a forum jest chyba po to żeby wypowiadać swoje zdanie dyskutować z innymi osobami, innymi racjami, zdaniami, a nie pokłócić się i powyzywać.

waszym ulubionym stwierdzeniem jest "nabijanie postów", ktoś kto ma coś do powiedzenia, nie zwraca uwagi na ich ilość i rangi , bo to nic nie daje, jakby za każde 100 była 100zł w realu, albo za milionowego był samochód to rozumiem, ale w takim przypadku, moim zdaniem powinna być możliwość wyłączenia naliczania postów. bo nie ilość, a jakość jest ważna.

oczywiście za ten tekst, znowu zostanę "napadnięta", bo wyraziłam swoje zdanie z którym większość się nie zgodzi, już nawet wiem kto, skład stada zawsze jest ten sam.
można zmieniać wygląd forum, robić nowe działy i inne rzeczy, ale na forum będzie tak samo bo mentalności niektórych ludzi nie da sie zmienić. miesięcznie mniej więcej przybywa kilkadziesiąt nowych forumowiczów, ale ilu z nich tak naprawdę tu zostaje, wypowiada się.... chyba sami wiecie, ale jeśli wam zależy tylko na liczbach.......... to nic nie zmieniajcie.
SpirosMetaxa
Moderator
Moderator

PostWysłany: Wto 17:15, 22 Kwi 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Zgadzam się. Laughing
Wiem, sam po Tobie jeździłem, ale to sie zmieniło...
Masz racje..

Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Wto 17:21, 22 Kwi 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

dzięki że chciało Ci się to wszystko przeczytać, a co do tamtego to było minęło, zresztą sam wiesz.
SunFireX
Moderator
Moderator

PostWysłany: Wto 17:32, 22 Kwi 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

milka napisał/a:
forum jest już parę lat, przez ten czas powstało mnóstwo fajnych tematów, na które kolejny nowy forumowicz chciałby coś napisać. gdy powstaje nowy temat, osoby które w danym czasie są aktywne wypowiadają się i temat umiera, za rok czy pół, pojawia się nowa osoba, która stwierdza że nie o czym aktualnie pisać i przegląda co było kiedyś, trafia na super tematy (bo takich jest mnóstwo) i pisze swoje zdanie, a tu wszyscy jak sępy rzucają sie na niego i nie zostawiają suchej nitki, osoba taka zraża się i do widzenia. a nawet jeśli nie przegląda starych tematów to zakłada jakiś, a tu się okazuje że np. 2 lata tamu taki był i scenariusz się powtarza: nagonka, obrażanie i do widzenia.
nie są to przykłady z nieba, tylko autentyczne sytuacje moich znajomych.

nie pisze tu o wszystkich i nie CHCĘ SIĘ KŁÓCIĆ (osoby zainteresowane wiedzą do kogo to), ale dużo piszecie o tym że nic się tu nie dzieje, nie ma nowych tematów i nowych ludzi, ale sami skutecznie ich odstraszacie.

a jak ktoś ma całkiem inne zdanie niż większość to dopiero macie zabawę, niszczycie go na każdym kroku, "taki dorosły i taki głupi", "nic dziwnego że głupi bo gówniarz", "wieśniak to głupi", "głupie posty", "głupie avatary', "głupi bo się jakiś inny film podoba lub słucha innej muzyki" i wiele, wiele innych. a forum jest chyba po to żeby wypowiadać swoje zdanie dyskutować z innymi osobami, innymi racjami, zdaniami, a nie pokłócić się i powyzywać.

waszym ulubionym stwierdzeniem jest "nabijanie postów", ktoś kto ma coś do powiedzenia, nie zwraca uwagi na ich ilość i rangi , bo to nic nie daje, jakby za każde 100 była 100zł w realu, albo za milionowego był samochód to rozumiem, ale w takim przypadku, moim zdaniem powinna być możliwość wyłączenia naliczania postów. bo nie ilość, a jakość jest ważna.

oczywiście za ten tekst, znowu zostanę "napadnięta", bo wyraziłam swoje zdanie z którym większość się nie zgodzi, już nawet wiem kto, skład stada zawsze jest ten sam.
można zmieniać wygląd forum, robić nowe działy i inne rzeczy, ale na forum będzie tak samo bo mentalności niektórych ludzi nie da sie zmienić. miesięcznie mniej więcej przybywa kilkadziesiąt nowych forumowiczów, ale ilu z nich tak naprawdę tu zostaje, wypowiada się.... chyba sami wiecie, ale jeśli wam zależy tylko na liczbach.......... to nic nie zmieniajcie.

Dobrze napisane... Wink. Zgadzam się z tym Smile

PS. Serio nie dają samochodu za milionowy post? Sad

Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Wto 19:20, 22 Kwi 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

ale lizo....
ja zdania co do tej PANI nie zmienie. bo nie stara sie by je zmienic. NIE, nize zycze sobie sterty PM od Ciebie, Milko.
Mylisz sie co do obrzucania błotem nowych. Wystarczy dobrze sie wybić, z dobrymi odpowiedziami i rozsądkiem. Wtedy jest wszystko OK. Ale niestety, nie zrobilas dobrego wrażenia na Nas. I tak sie to skonczylo.
Przykro mi.
Primek
Moderator
Moderator

PostWysłany: Wto 19:22, 22 Kwi 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Całkowicie się zgadzam z tym co napisała Milka Smile

Nowi użytkownicy są często kopani w tyłek ale też nie bez powodu. Jeśli ktoś zaczyna od łamania regulaminu, nachalnego nie przestrzegania "netykiety", dubluje posty i tematy lub po prostu jego posty nie wnoszą nic nowego do tematu to nie ma co się dziwić, że pare osób się zdenerwuje... Nie dziwie się, że jak ktoś zagląda do starego tematu to nie chce mu się go całego czytać ale jeśli ktoś zagląda na forum codziennie to nie ma ochoty czytać 10 razy tego samego.

Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Wto 20:19, 22 Kwi 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Primek napisał/a:

Nowi użytkownicy są często kopani w tyłek ale też nie bez powodu. Jeśli ktoś zaczyna od łamania regulaminu, nachalnego nie przestrzegania "netykiety", dubluje posty i tematy lub po prostu jego posty nie wnoszą nic nowego do tematu to nie ma co się dziwić, że pare osób się zdenerwuje... Nie dziwie się, że jak ktoś zagląda do starego tematu to nie chce mu się go całego czytać ale jeśli ktoś zagląda na forum codziennie to nie ma ochoty czytać 10 razy tego samego.

dokladnie tak samo mysle.
kazdy z nas popelniajac blad moze byc źle potraktowany przez innych uzytkownikow forum/władze. a przeciez wystarczy chwilke poswiecic nad wyszukaniem czy dany temat byl.
SpirosMetaxa
Moderator
Moderator

PostWysłany: Wto 20:41, 22 Kwi 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

czika napisał/a:
kazdy z nas popelniajac blad moze byc źle potraktowany przez innych uzytkownikow forum/władze. a przeciez wystarczy chwilke poswiecic nad wyszukaniem czy dany temat byl.
Nie zgodzę się z Tobą, chociażby z tego powodu, że założyłem kilka tematów które już kiedyś zaistniały na forum, a wyszukiwarka mi nic nie pomogła, chociaż jej nagminnie używałem...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Forum.lbl.pl

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat