Biłgorajskie :: Zobacz temat - Budowa domu

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Budowa domu Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Rozmowy w toku
Autor Wiadomość
Pamka1
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 22:39, 06 Gru 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Przy budowie domu trzeba zwrocic szczegolna uwagę na dach, bo to on zapewnia nam bezpieczenstwo w czasie ekstremalnej pogody. Ostatnio czytalem, że blacha z posypką gerard zyskuje coraz wieksza popularność i nie dziwota bo ta firma ma juz ponad 60 letnie doswiadczenie w tej branzy.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
nieja
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Czw 10:24, 07 Gru 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja szukałem pomysłu na oryginalne a zarazem eleganckie wejście do domu z dworu i znalazłem taka propozycję http://www.tubadzin.pl/collection/471 Bardzo ciekawe połączenie betonu z płytkami. Elegancko to wygląda. Pierwszy raz spotykam się ze sklepem w którym nie tylko kupię potrzebne materiały, ale i znajduję ciekawe pomysły na aranżację. Popatrzcie sobie, może i wam przydadzą się pomysły np znanych projektantów.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Rozmowy w toku

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat