Biłgorajskie :: Zobacz temat - Kredyt na firmę

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Kredyt na firmę Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Polityka i Biznes
Autor Wiadomość
Vectrossa
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Pon 11:03, 19 Cze 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ranking pożyczek dla firm znajdziecie też tutaj http://www.totalmoney.pl/kredyty_dla_firm Mozna porównać warunki w kilkunastu bankach. Wygodne to bo w jednym miejscu, nie trzeba latac po stronach wszystkich banków.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Tresto
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Czw 11:47, 10 Sie 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jakiś czas temu brałem kredyt na firmę w biz banku. Wprawdzie formalności było dużo ale przynajmniej oprocentowanie nie jest takie wysokie....

Zawsze, ale to zawsze warto jest sobie kredyty porównać. Na przykład tutaj jest dobre zestawienie ofert zarówno banków jak i firm prywatnych:
http://www.kredyty-gotowkowe.net

Da to Wam pewnosć,ze wzięliście najtańszą opcję.

- Oczywiście, że się rozmnażamy - powiedział spokojnie. - To jedno z naszych ulubionych zajęć.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
tadeus467
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 12:52, 14 Sie 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

No właśnie mam wrażenie, że niektórzy nie znają różnicy pomiędzy kredytem a pożyczką. Jeśli macie zdolność kredytową do tego. Aby wziąć kredyt to nawet się nie zastanawiajcie. Jest to o wiele bardziej bezpieczne i o wiele bardziej opłacalne niż pożyczka. Szczególnie w jakiejś firmie typu Aasa ! To właśnie przez chwilówki ludzie najczęściej wpadają w poważne zadłużenie, z którego bardzo trudno jest im się wydostać.... POŻYCZKA ONLINE bez większych zaświadczeń tylko pożyczki pozabankowe, bo mają dużo mniejsze oprocentowanie ! Taki kredyt na ślub mojego syna otrzymałem, świetna opcja !
carolina91
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 17:49, 15 Wrz 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Wycenialiście swoją markę? Ja trafiłam na http://grupatrinity.pl/ i zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług. Słyszalam, ze wycena marki może się bardzo przydac mi.n podczas składania wniosku o dofinansowanie. Każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć ile jest warta jego firma.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Polityka i Biznes

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat