Biłgorajskie :: Zobacz temat - Coś wyjątkowego dla ukochanej

Forum Biłgorajskie Strona Główna
60 tysiecy krokow
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Coś wyjątkowego dla ukochanej Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Supermarket
Autor Wiadomość
kliczek
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 22:03, 20 Lis 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

W kwestii prezentów dla ukochanych polecam coś wyjątkowego. U mojej lubej na pierwszym miejscu jest elegancja, dlatego jak chce jej sprawić radość, kupuje sukienkę na stronie sklepu odzież damska W razie gdyby był zły rozmiar może go wymienić.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Kajka
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Wto 10:12, 26 Sty 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja dostałam ostatnio uroczy upominek od mojego chłopaka - bukiet kwiatów Wink ale nie były to takie zwykłe kwiaty, a lizaki w kształtach tulipanów, stokrotek i nie tylko, o różnych smakach. Coś podobnego znalazlam na stronie http://www.sweet24.pl/lizaki.html warto rzucić na nie okiem, jesli chcesz podarować swojej drugiej połówce cos nietuzinkowego.
Cecylia86
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Sro 14:04, 17 Lut 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja często dostaje od swojego chłopaka bukiet kwiatów zupełnie bez okazji. Wszystkie bukiety są przepiękne i są wysyłane pocztą kwiatową do mojej pracy. Kiedyś podpatrzyłam, gdzie mój chłopak je zamawia, bo chciałam pomóc swojemu koledze w wybraniu pięknego bukietu kwiatów jego dziewczynie i okazało się, że zamawia on bukiety tutaj http://www.twojekwiaty.pl/do/page/kwiaciarnia-warszawa . Polecam wszystkim panom tą kwiaciarnie Smile
majkk267
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 15:46, 25 Kwi 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jeśli szukacie bardzo dobrego prezentu dla swojej ukochanej osoby to polecam skorzystać dodatkowo z kuponów rabatowych http://zrealizujkupon.pl/shops/asos której właśnie znajdziecie na tym portalu, kupony rabatowe do sklepu internetowego Asos ale także wielu innych markowych sklepów !
klusora
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Wto 13:17, 19 Lip 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Może na Gruponie znajdziesz coś fajnego Smile

jannette
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Czw 12:25, 04 Sie 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Można tam poszperać, nie mniej jednak moim zdaniem ciekawą opcją jeżeli chodzi o prezent dla ukochanej może być także jakiś element bielizny. Sama na pewno bardzo bym się ucieszyła, dostając jakiś śliczny pas do pończoch , z kinga.com.pl. Można tam znaleźć piękną bieliznę i jestem przekonana, że każdej kobiecie przypadnie do gustu.
CLAY KALEA
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 23:25, 26 Maj 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Kobieta zawsze będzie zadowolona z butów Smile U nas w rodzinie to... rodzinne Smile Babcia, mama, siostra - wszystkie uwielbiają dobre obuwie. I to możesz kupić ukochanej. Rozejrzyj się po necie to pewnie coś znajdziesz (polecam https://www.paradashop24.pl/baldowski ). Ucieszy się Smile
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Supermarket

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat