Biłgorajskie :: Zobacz temat - Spam

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Spam Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Forum.lbl.pl
Autor Wiadomość
Cookie Monster
Profesjonalista
Profesjonalista

PostWysłany: Nie 10:54, 05 Wrz 2010 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jakis czas temu dostalem takiego maila:

Cytat:
Witam bardzo serdecznie

Kim jestem ?
Nazywam się Tomasz Sobaszek, ale większość osób kojarzy mnie jako Quattro. Od kilku tygodni rozpoczęłem nowy projekt internetowy - regionalny serwis aukcyjny: http://webaukcje.pl . Dzięki Wam udało się stworzyć dynamicznie rozwijające się forum dyskusyjne, mam nadzieję że dzięki Wam uda się również stworzyć równie dynamiczny serwis aukcyjny.

Co proponuję ?
Serwis jest całkowicie bezpłatny i jeśli macie coś do sprzedania, albo chcielibyście coś kupić to jest idealne miejsce dla Was. Oczywiście możecie stworzyć w ramach serwisu również swój sklep, jeżeli macie więcej przedmiotów, które chcielibyście wystawić na aukcję. Ale aukcje to nie tylko przedmioty, ale również usługi, więc możesz wystawić na aukcji zarówno przewóz kajakiem, ścięcie włosów, organizacje wycieczki czy zrobienie zdjęć na imprezę lub wynajęcie zespołu muzycznego.

Pomoc w nawigacji po serwisie

Wystawienie przedmiotu na sprzedaż można podzielić na 5 kroków:
1. wybór w górny menu na przycisku sprzedaj, a następnie wybranie kategorii głównej dla naszego przedmiotu,
2. wstawienie nazwy i opisu przedmiotu,
3. wybranie kwot za jaką chcemy sprzedać przedmiot, określenie czasu trwania aukcji, zdjęcia przedmiotu (zdjęcie nie jest obowiązkowe) oraz wybranie możliwości promowania przedmiotu na stronie głównej lub na stronach kategorii.
4. wybór formy płatności oraz opcji, kosztów przesyłki oraz zakończenie aukcji.
5. w bocznym menu w zakładce sprzedaż wybieramy opcję otwarte aukcje, a następnie klikając w opcjach nowo
dodanego przedmiotu na funkcję edytuj aukcję. W ten sposób wchodzimy na edycję aukcji gdzie w miejscu Kategoria dodatkowa klikamy na Modyfikuj i wybieramy podkategorię przedmiotu. Oczywiście krok ten nie jest niezbędny jednak skraca on wyszukiwanie przedmiotu przez potencjalnych zainteresowanych

Stworzenie sklepu
W menu użytkownika w sekcji mój sklep wybieramy opcję przygotowanie subskrypcji, a następnie klikamy w "checkbox" włącz sklep. Kolejne etapy to wybór nazwy sklepu, słów kluczowych dla sklepu, wczytanie loga oraz wybranie szablonu, opisów podstron oraz wybór kategorii w ramach których działać będzie sklep. Więcej pomocy pod adresem: http://webaukcje.pl/faq,page,content_pages

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam
Tomasz Sobaszek - administrator serwisu http://webaukcje.pl

Dlaczego mail ktory podalem do rejestracji na tym forum zostal wykorzystany do przeslania mi spamu o prywatnej inicjatywie Quattro?

galaza
Maniak
Maniak
I ostrzeżenie

PostWysłany: Nie 18:29, 05 Wrz 2010 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

dokladnie.. mialem tez poruszyc ten temat...

Moderator
Moderator

PostWysłany: Nie 22:38, 05 Wrz 2010 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Przeszkadza Ci to, że osoba dzięki której w ogole miałeś tu po co zaglądac przez dłuższy okres czasu wysłała jedną wiadomośc w celu reklamy serwisu który może pomóc Tobie i innym? Rolling Eyes

Maniak
Maniak
I ostrzeżenie

PostWysłany: Pon 20:05, 06 Wrz 2010 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

nie nazwal bym tego w tak radykalny sposob ale przeszkadza mi to ze osoba ktora powinna przestrzegac zasad nielegalnie wykozystala dane dostepne jej z racji powiezonej funkcji na forum do celow nielegalnego rozsylania niepozadanych tresci - spam. nie moge powiedziec zeby quattro byl osoba ktorej cokolwiek zawdzieczam. nie on to ktos inny. a to ze wykozystal dane ktore pozostawilem na tym forum wydaje mi sie zupelnie nie w pozadku i totalnie niepotrzebne. wlasnie dlatego ani razu nie zajze na ta strone ktora mi polecil w tym majlu. jesli jestes jego fanatycznym wielbicielem wybacz ze urazilem twoje uczucia.

Administrator
Administrator

PostWysłany: Sob 14:33, 11 Wrz 2010 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jeśli dotknęło Was to, że otrzymaliście maila ode mnie i potraktowaliście go jako spam to przepraszam Was za to. Nie to było mim celem, chciałem byście podobnie jak angażujecie się w to forum, również zaangażowaliście się w mój serwis.

Zobacz tekże inne strony www:
Serwis nieruchomości: http://dom.webaukcje.pl
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Forum.lbl.pl

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat