Biłgorajskie :: Zobacz temat - bilgorajanin

Forum Biłgorajskie Strona Główna
60 tysiecy krokow
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

bilgorajanin Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Forum.lbl.pl
Autor Wiadomość
syderius
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Nie 22:41, 02 Mar 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

nie tylko nic mnie to nie kosztowalo ale australia zaplacila za przelot nas trojga ( zona ja i dziecko )
to byly jak to sie mowi inne czasy. australia wtedy brala emigrantow z europy wsch. jak leci. trzeba bylo tylko przejsc przez badania lekarskie, koszty tego tez byly pokryte przez rzad australii. znajomy wyjechal z polski na wycieczke autobusowa do austrii ( to bylo w 1980 ). w wiedniu ktos sie przyznal ze nie wraca do polski ale leci do australii. to sie tak wszystkim podobalo ze zajechali autokarem do ambasady australijskiej i wszyscy-wliczajac kierowce-w ciagu paru godzin przeszli badania lekarskie, przespali noc w ambasadzie i rano samolotem qantas lecieli do sydney. z polski wyslano innego kierowce aby przywiozl autokar, on tez zjawil sie w sydney kilka dni pozniej. teraz aby wyemigrowac do australii jest trudniej. o ile wiem jezeli zdecyduje sie osiedlic w adelaide (sa) bedzie mu latwiej. to miasto w poludniowej australii ( sa- south australia) oglosilo program na nabor emigrantow
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Cookie Monster
Profesjonalista
Profesjonalista

PostWysłany: Nie 23:17, 02 Mar 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Nie, on planuje zamieszkac w okolicach Sydney. Bardzo sie stresuje calym zalatwianiem tej wizy. Twierdzi on ze w zasadzie powinno byc latwo , ma w Oz rodzinke z tamtejszym obywatelstwem, zawod ktory kwalifikuje do otrzymania wizy (jest spawaczem), odpowiedni wiek tylko pozostaje lekarz. Lekarz znajdzie jakas chorobe i kilkanascie tysiecy funtow szlak trafi.

syderius
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 1:20, 04 Mar 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

jak ze wszystkim, zawsze jest jakies ryzyko. smieszne jest ze moi dwaj synowie wyjechali z australii do anglii i nie chca wracac. mlodszy stara sie o wize z pozwoleniem na prace do canady. ja osobiscie najchetniej wrocil bym do bilgoraja. gdybym mial kilkanascie tys. funtow raczej bym z australii uciekal niz staral sie tu przyjechac
Confused Rolling Eyes
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Cookie Monster
Profesjonalista
Profesjonalista

PostWysłany: Pon 8:56, 24 Mar 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

No to Twoi synowie wybrali zupelnie inny kierunek od tego jaki wybiera spora czesc Anglikow.

Cookie Monster
Profesjonalista
Profesjonalista

PostWysłany: Sro 5:53, 14 Paź 2009 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

syderiusie, czy Twoi synowie mowia po polsku? Czy starales sie ich uczyc jakos tego jezyka?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Forum.lbl.pl

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat